Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

До уваги керівників навчальних закладів,
методистів із бібліотечних фондів та шкільних бібліотекарів!

Питання формування та використання бібліотечних фондів шкільних підручників здійснюється відповідно до бюджетної програми «Видання, придбання, зберігання і доставка підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів» та регламентується низкою нормативно-правових документів (див. Перелік нормативно-правових документів, які унормовують процес формування та використання бібліотечних фондів навчальної літератури).

Відповідно до нової редакції Порядку забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками (документ нині знаходиться на реєстрації у Міністерстві юстиції України) Інститут інноваційних технологій і змісту освіти розміщує для обговорення, внесення зауважень та пропозицій проект Інструкції про порядок комплектування та облік підручників та навчальних посібників.

Просимо направляти свої зауваження і пропозиції за адресою:
Відділення інформаційно-аналітичного забезпечення видання навчальної літератури ІІТЗО
вул. Ю. Коцюбинського, 5, м. Київ
чи на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.