Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

ЧИТАЦЬКІ АЛЬБОМИ

     Для виконання проекту «ЧИТАННЯ» у складі Інформаційного фонду шкільної електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо» створюється електронна Картотека літературних творів, які вивчаються за навчальною програмою та залучаються вчителями для додаткового читання. До Картотеки включаються також кращі твори українських та зарубіжних авторів, що можуть рекомендуватися дітям для позакласного (дозвіллєвого) читання. Пропонуємо для перегляду титульний аркуш і зміст альбому № 1.05 (для 5-го класу).
 
Читацький альбом № 1.05. Українська література (для програмного та додаткового читання) 5 клас. Читацький альбом № 1.05. Українська література (для програмного та додаткового читання) 5 клас. Читацький альбом № 1.05. Українська література (для програмного та додаткового читання) 5 клас.
 
      Читацький альбом складається з літературних карток. Кожна літературна картка включає всю інформацію, що стосується конкретного твору: характеристики твору, джерела його опублікування, посилання на аудіо-відео-презентації. Картка містить додатки, розміщені на СD-диску – текст твору чи його переказ, уривки, презентацію.
      Пропонуємо для перегляду приклад літературної картки.
 
Літературна картка до казки В. Короліва-Старого «Хуха-Моховинка» Літературна картка до казки В. Короліва-Старого «Хуха-Моховинка» Презентація твору В. Короліва-Старого «Хуха-Моховинка»
Презентація твору В. Короліва-Старого «Хуха-Моховинка» Літературна картка. Леся Українка. «Збірка віршів для програмного читання. 6 клас» Текст твору Літературна картка. Валерій ШЕВЧУК. «Панна квітів» Стислий переказ твору