Cайт Українського інституту нормативної інформації


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

     1. З 2020 року змінюються підходи до промоції, придбання, передплати готових інформаційних продуктів (далі — ІП), які складають зміст проєкту «Інформаційне забезпечення закладу загальної середньої освіти». Усі продукти отримали строге структурування відповідно до свого змісту. Інформаційні продукти систематизовано за 6 розділами. Кожний з них має свій прайс-лист, де можна дізнатися склад ІП, коротку характеристику та вартісні показники.

     2. Головна увага приділяється кабінетній поставці до школи комплекту засобів «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» (прайс-лист розділу 1). Місцем розміщення і функціонування ШБІЦ є шкільна бібліотека.

     3. Для здешевлення ШБІЦ, доступності, розширення його застосування у школах практикується ліцензійна поставка ШБІЦ, яка має обмежений термін використання — на 1 рік. Прайс-лист поставки наводиться в розділі 2.

     4. Обидві поставки забезпечують колективне (загальношкільне) користування.

     5. Прайс-лист (розділ 3) охоплює автоматизовані бази знань (АБЗ) індивідуального користування — для вчителів, учнів. Вчителям АБЗ пропонуються попредметно (основна і старша школи) , а також за всіма предметами (початкова школа). Учням АБЗ поставляються за класами, починаючи з третього.

     6. Розділ 4 включає прайс-лист на електронні журнали: «Шкільний вісник» (бібліотекарю) та «Шкільний вісник» (учителю). Ці видання слугують для оперативного інформування користувачів щодо нових надходжень до АБІС «ШБІЦ-інфо», а також для функціонування технології АВІЗО (активного випереджального інформаційного забезпечення і обслуговування). Перше завдання вирішується для через шкільного бібліотекаря, як посередника в реалізації технології АВІЗО. Друге завдання забезпечує пряме інформаційне обслуговування на плечі «розробник — вчитель».

     7. Прайс-лист розділу 5 включає періодичні друковані видання (журнали), які публікують матеріали для щомісячного поповнення АБІС «ШБІЦ-інфо». Передплата на них здійснюється як через ДП «Преса» за Каталогом видань України, так і в редакції. Передплатні індекси за Каталогом вказані в характеристиках видань.

     8. Прайс-лист розділу 6 містить вартісні показники окремих книжкових видань, якими комплектується кабінетна поставка ШБІЦ.

     9. З питань придбання чи передплати інформаційних продуктів звертатися:

     тел. (044) 528-22-16, (050) 699-64-54.
     E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Відповідальний працівник Прокопчук Ольга Юріївна

______________________________