Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Загальні відомості

     У зв’язку з прийняттям нового Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України « Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників № 800 від 21.08.2019 р.), з січня 2021 року вирішено реорганізувати Консультативно-тренінговий центр Українського інституту нормативної інформації (Центр) в Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників «ІНФО-ШКОЛА».

     Як відомо, Центр виконував завдання підвищення кваліфікації та навчання лише шкільних бібліотекарів. Перед Курсами поставлена розширена мета: підвищення кваліфікації слухачів на основі проєкту «Інформаційне забезпечення закладу загальної середньої освіти» за напрямами: розвиток професійних компетентностей; використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій; розвиток управлінської компетентності.

     Згідно з постановою № 800 Інститут виступає як суб’єкт підвищення кваліфікації. Маючи в статуті відповідні види діяльності, Інститут володіє правом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації.

     До навчання запрошуються: директори шкіл; їх заступники з навчальної роботи; вчителі початкової школи; вчителі-предметники основної і старшої шкіл; шкільні бібліотекарі; консультанти Центрів професійного розвитку педагогічних працівників (бувших районних і міських методичних кабінетів). До них приєднуються і консультанти відділів освіти ОТГ, які утворилися в результаті децентралізації.

     Всього слухачам пропонується 6 курсів за переліком (див. таблицю). Детальніше про тематичне наповнення та анотацію кожного курсу можна дізнатися за розгорнутим меню підрозділу «Підвищення кваліфікації» сайту.

Перелік тем курсів

Назва курсу Обсяг,
акад. год.
Вартість, грн. Категорія слухачів
1 Інформаційне забезпечення закладу загальної середньої освіти 3 144,00 Директори шкіл
2 Інформаційне забезпечення навчального процесу за технологією АВІЗО» 4 192,00 Заступники директорів з навчальної роботиі
3 Автоматизовані бази знань у навчальному процесі 5 240,00 Учителі початкової школи
4 Засоби інформування в методичному забезпеченні освітнього процесу 5 240,00 Учителі-предметники основної і старшої шкіл
5 Шкільний бібліотечно-інформаційний центр 21 1008,00 Шкільні бібліотекарі
6 Узагальнення, поширення інформації з питань професійного розвитку педа-гогічних працівників та координація діяльності професійних спільнот 3 144,00 Консультанти Центрів професійного розвитку педагогічних працівників

     Курси платні, можуть забезпечуватися з фінансових джерел школи (за державною субвенцією) або особистими коштами слухачів. У перщому випадку укладається договір надання освітніх послуг.
     Для здешевлення вартості і зручності курси поділені на теми зі своїми цінами. Це дає можливість слухачам самостійно комплектувати тематику і знижувати вартість курсу.
     Форма занять дистанційна, слухачам надаються всі необхідні матеріали у вигляді відеоуроків та друкованих документів. По закінченню видається сертифікат.
     Комунікація зі слухачами ведеться індивідуально, без зарані встановлених строків початку і кінця. Часові виміри проходження курсів сторонами узгоджуються.

     Результати навчання:
     Слухачі забезпечуються комплектом інструктивно-методичних документів. Після закінчення курсу отримують СЕРТИФІКАТ, який слугує підтвердженням підвищення професійного рівня для цілей атестації. Крім того, кожному слухачеві надається можливість безкоштовної публікації статті (творчої доробки) в періодичному журналі «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» з видачею відповідного документа.

     Строки проведення курсів
     Курси проводяться протягом календарного року. Початок занять – одразу після отримання заявки та оплати курсу.

     Детальніше для шкільних бібліотекарів
     Ми підготували спеціальний відеовиступ директора Інституту Зражевського Ю.М. щодо особливостей проходження курсів шкільними бібліотекарями. Слово керівника можна переглянути за посиланням: https://youtube.com

 

⃰     ⃰     ⃰

     Для проходження курсів слід скласти заявку (див. в меню) за встановленою формою. Після чого слід направити на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефони для довідок: (044) 528-22-16, (050) 699-64-54, (067) 474-59-55 Прокопчук Ольга Юріївна.
 

________________________________________