Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Проект «НОВЕ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»

     Інформація в розділі буде корисна директорам шкіл, заступникам з виховної роботи, бібліотекарям шкільних і публічних бібліотек, вчителям початкової школи, літератури, образотворчого мистецтва.

     Головною метою проекту є створення сучасного бібліотечно-інформаційного середовища в навчальному закладі. Проект виступає однією зі складових комплексу робіт з перетворення шкільної бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр.

     Нашим завданням є створення для шкіл системи оперативного і змістовного інформування учасників освітнього процесу з усього спектру навчальних, виховних та розвивальних інтересів. Для цього, насамперед, слід оновити інформаційне середовище навчальних закладів, наповнити приміщення бібліотек, навчальних класів, коридори, фойє сучасними і актуальними інформаційними засобами.

     Серед них виокремлюємо три групи:
     1. Експозиції (великі банери).
     2. Стелажні альбоми.
     3. Виставкові комплекти.
     Кожна група складається з кількох засобів відповідного змісту та формату. На першому етапі їх буде 14.

     Для послідовного ознайомлення з новинками на сайті http://www.libcenter.com утворено новий розділ «Нове бібліотечно-інформаційне середовище». Він включає три підрозділи відповідно групам, які вміщують інформацію (в тому числі зображувальну) про конкретний засіб.

     Великі банери доцільно експонувати в коридорах (фойє) поблизу класних кімнат початкової школи або безпосередньо в них.

     Поставка інформаційних засобів до школи здійснюється на платній основі. Ціни наводяться у прайс-листі.

     Просимо направляти на нашу електронну адресу свої зауваження і пропозиції щодо розширення проекту, удосконалення пропонованих інформаційних засобів. Очікуємо на заявки з придбання новинок.

     Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефони для довідок:
     (044) 528-22-16, (050) 699-64-54