Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

А Н О Т А Ц І Я
до комп’ютерної системи
«ШБІЦ – випуск»

1. Комп’ютерна система «ШБІЦ – випуск» з робочими назвами «ШБІЦ-повне видання», «ШБІЦ – навчальний процес», «ШБІЦ – бібліотечна робота» входить до складу відповідних журналів в якості електронного додатка. Подається на компакт-диску CD-ROM. Головним її завданням є надання користувачам додаткових матеріалів до окремих публікацій у журналі.
2. Додаткові матеріали містяться в невеликій базі даних, яка має свій довідково-пошуковий апарат. Разом вони утворюють просту комп’ютерну систему. Визначальною функцією системи являється відображення і друк додаткових матеріалів.
3. Додаткові матеріали у вигляді електронних додатків до окремих публікацій містять інформацію різну за обсягом, формою, структурою та редакційним оформленням. Це забезпечує великі можливості щодо її накопичення, упорядкування, зберігання і багаторазового використання.
4. Довідково-пошуковий апарат системи дозволяє здійснювати пошук потрібного додатка за прізвищем автора; назвою публікації, номером частини (тільки для Інформаційних паспортів), номером додатка.
5. Для кожного випуску журналу система включає лише ті додатки, які відносяться до публікацій у цьому випуску.
6. Компакт-диск встановлюється на будь-який комп’ютер з операціїйною системою WINDOWS-2000 і вище. Для відображення електронних додатків комп’ютер має містити редактор Microsoft Office WORD-2000 і вище або OpenOffice.org 3.0 і вище. Компакт-диск запускається програмою AUTORAN.EXE.
7. Система містить Інструкцію користувача, з якою рекомендується ознайомитися перед початком роботи.
8. Компакт-диск зберігається в шкільній бібліотеці в окремому боксі для електронних носіїв. Його використання здійснюється згідно з правилами бібліотечного обслуговування користувачів.