Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Ірина ГЕРАСИМЕНКО, головний редактор журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» Ірина ГЕРАСИМЕНКО,
головний редактор журналу
«Шкільний бібліотечно-інформаційний центр»,
розділ «Журнали»
 

Загальні положення

     1. Результати роботи за проектом «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» впроваджуються в загальноосвітніх навчальних закладах, методичних кабінетах, академіях неперервної освіти (інститутах післядипломної педагогічної освіти). Користувачам результати надходять у формі друкованих періодичних журналів з доданими електронними матеріалами на компакт-диску.
     Перелік журналів складають:
  1. «Бібліотечна робота»;
  2. «ШБІЦ-інфо. Нові надходження»;
  3. «Освіта в Україні. Нормативно-правове регулювання».

     2. Журнали мають друковану і електронну частини. Друкована включає статті, навчальні, методичні матеріали, інші документи згідно зі спрямуванням видання.

     3. В електронній частині перших двох журналів (із наведеного вище переліку) надаються документи великого обсягу, які розширюють і поглиблюють друковані публікації. Частина має простий довідково-пошуковий апарат для «прив’язки» електронних документів до друкованих публікацій, а також для швидкого їх знаходження на електронному носію. Задля зручності електронну частину іноді ідентифікують як «ШБІЦ-випуск».

     4. Третій журнал у друкованій частині містить анотації публікацій, а також низку додатків для безпосереднього використання в бібліотечно-інформаційному обслуговуванні. Власне тексти документів розміщено на компакт-диску. Вони періодично доповнюють автоматизовану бібліотечно-інформаційну систему «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» (АБІС «ШБІЦ-інфо»).

     5. Четвертий журнал забезпечує поставку до користувачів комп’ютерних систем галузевого та загального законодавства. Особливість: система галузевого законодавства упорядкована за складовими освіти: вища, середня, дошкільна, позашкільна, професійно-технічна. Отже, користувачами можуть бути всі ланки освітньої галузі.
     Видання виходить у світ у формі довідкового бюлетеню, містить друковану та електронну частини. Друком подається інформація про зміни в освітянській нормотворчості за минулий місяць. Електронна частина містить великі архівні бази даних законодавства освітянської галузі та повного законодавства України.

     6. Усі журнали виходять в світ з місячною періодичністю. Детальнішу інформацію щодо кожного із них можна віднайти за посиланням у відповідному підрозділі.

______________________________