Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Давід АРАХАМІЯ, голова фракції «Слуга народу» Верховній Раді
Давід АРАХАМІЯ,
голова фракції «Слуга народу» Верховній Раді.
Пост «Нові обличчя» не розуміються в складних системах, тому потрібні управлінці»
Портал «Українська правда», 19.06.2020
https://www.pravda.com.ua...
 

Нові кадрові завдання

Цитата Д. Арахамії:
     "І ось зараз справді не мода, а тренд, напевно, можна так сказати, на управлінців з досвідом. Вже немає ось цього, як казали, "нові обличчя, нова людина, він розбереться" тощо. Ми просто бачимо, що це не дуже працює в складних системах. Якщо це складна система".

Дії на реалізацію:

Пост «У Раді ініціюють відставку глави комітету,
що не пустив у міністри Шкарлета»
Роман Кравець, портал «Українська правда», 19.06.2020 р.
https://www.pravda.com.ua...

     18 червня парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль запропонував Верховній Раді призначити міністром освіти і науки ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета.
     Раніше "Українська правда. Життя" повідомляла, що Шкарлет балотувався у депутати Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Також зізнавався в інтерв'ю, що на президентських виборах підтримував Віктора Януковича. У 2015 році балотувався до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від Блоку Петра Порошенка (БПП).

     У Верховній Раді почали збір підписів за відставку голови комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака. 18 червня його комітет не підтримав кандидатуру колишнього "регіонала" Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти.

Від редакції:
     Ось такі наміри і такі дії. Порівняйте. Чого очікувати освіті?

______________________________