Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Оновлений «ШКІЛЬНИЙ ВІСНИК»

     Зовсім небагато часу минуло з дня випуску в світ електронного журналу-інновації «Бібліотечний вісник» (серпень 2019 року). До кінця року журнал змінив назву на «Шкільний вісник», набув ґрунтовнішого наповнення, доповнив зміст.

     У наступному році триватиме удосконалення змісту журналу, розширюватиметься цільове призначення за адресатами — по суті буде утворено велику кількість (близько 30 ) журналів.

     Отримувачами стануть:

  • бібліотекарі — для потреб шкільного бібліотечно-інформаційного обслуговування ВСІХ учасників освітнього процесу;
  • учителі — для особистих професійних потреб засобами індивідуального централізованого (з Києва) інформаційного обслуговування;
  • учні — для особистих освітніх потреб.

     Уже з січня 2020 року буде модернізовано журнал «ШКІЛЬНИЙ ВІСНИК (бібліотека)». Найголовніше — до нього будуть включатися документи з електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо», які забезпечать повноцінне функціонування в школі технології АВІЗО (технологія активного випереджального інформаційного забезпечення і обслуговування). Отже, для впровадження цієї новітньої технології не обов’язкова наявність у школі бібліотеки «ШБІЦ-інфо».

     Журнали індивідуального обслуговування вчителів і учнів будуть випущені в світ протягом першого півріччя. Тут нам конче знадобиться допомога бібліотекарів.

Шановні партнери!

     Час розмов минув. Саме життя змушує усіх нас до активних дій, адже рівень і якість освіти безперервно падає, знижується професіоналізм у всіх сферах. Це вже спостерігають і відчувають усі, що підтверджується результатами міжнародного дослідження PISA. Потрібні рішучі і вивірені кроки для втримання української освіти на тій висоті, яка була досягнута раніше. Більше за це — важливо постійно нарощувати потенціал, щоб досягнути рівня кращих зарубіжних освітніх систем.

     У цьому важлива роль відводиться інформаційному забезпеченню навчальних закладів, де головними провідниками і виконавцями мають стати бібліотекарі — інформаційні адміністратори. Обставини настійно підштовхують фахівців до реформування, змін у своїй роботі. Тому закликаємо вас: БЕРІТЬ І РОБІТЬ!.
     Не очікуйте на когось, не чекайте на щось. Тільки вашими руками і зусиллями школа досягне результату.

Наш колектив поздоровляє всіх З НОВИМ РОКОМ!
Зичимо успіхів і здоров’я в прийдешньому майбутньому!


Ю. ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
директор УкрІНІ, керівник проєкту «Інформаційне забезпечення
закладу загальної середньої освіти»