Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Стукаємо в двері

     Як уже повідомлялося, ми звернулися до Міністерства освіти України та Інституту модернізації змісту освіти з пропозицією здійснити кабінетну поставку Шкільного бібліотечно-інформаційного центру до навчальних закладів в межах програми дидактичного забезпечення Нової української школи. Така поставка бачиться за аналогією з поставками предметних кабінетів.

     Не очікуючи на реакцію МОН, нами розпочато інформування обласних, районних, міських управлінь та відділів освіти щодо готовності інноваційного продукту ШБІЦ для реформування шкільних бібліотек, перетворення їх в інформаційні центри. Відповідний лист-звернення нині направляється адресатам. З його змістом можна ознайомитися за посиланням: http://libcenter.com/...

     Маємо надію на те, що керівники місцевих органів управління освітою, безпосередньо відповідальні за впровадження інновацій в навчальних закладах, зуміють оцінити потребу запропонованих реформацій. А тому віднайдуть можливість поставки ШБІЦ в пілотні школи свого регіону. Цим закладуть міцну інформаційну основу для перетворень безпосередньо в школі, відкриють перспективи розвитку підрозділу на майбутнє.

     Особлива надія покладається на передових, прогресивних директорів шкіл, котрі усвідомлюють значення ІНФОРМАЦІЙНОГО фонду для серйозних зрушень в освітньому процесі, для формування сталих знань у школярів. Адже міцні знання завжди були, є і будуть єдиною «конвертованою валютою» для дітей у подальшому житті. Надати її молоді – наша спільна найперша і найголовніша освітня задача.

     Ось чому важливо довести до відома директора школи зміст інновації, переконати його в прогресивності й потребі змін у бібліотеці, стати спільником у реалізації нового. Просимо бібліотекарів, які поділяють наші ініціативи, спрямувати директору згаданий вище лист, долучивши Презентаційний проспект. Ці документи стануть початком важливої розмови, а потім і дій з поставки ШБІЦ до навчального закладу.

     Актуальне питання грошового забезпечення обговоримо вже незабаром.

______________________________