Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

     1. Закінчуємо підготовку Учительського кодексу (початкова школа) і Кодексу дошкілля. Перший із них надійде передплатникам лінійки журналів «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» до 26 серпня. Другий буде розповсюджуватися серед дошкільних навчальних закладів з цієї ж дати.

     2. Календар державних свят, знаменних і пам’ятних днів запропонуємо для продажу і почнемо розсилати передплатникам з 27 серпня.

     3. Перший номер електронного журналу «Бібліотечний вісник» надійде замовникам до 21 серпня. Звертаємо особливу увагу наших друзів-партнерів на це видання. Ним започатковується інноваційна технологія бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу, яка отримала назву «Технологія АВІЗО» (активне випереджувальне інформаційне забезпечення і обслуговування).
     Ця технологія вже незабаром стане основою і новітньою формою роботи шкільних бібліотек.

     4. Розпочалася електронна розсилка запрошень на консультативно-тренінгові курси за темами: «Перетворення шкільної бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр (АБІС «ШБІЦ-інфо»), а також «Автоматизована бібліотечно-інформаційна система «ШБІЦ-облік». Проведення занять заплановано на вересень нинішнього року.

     5. Усім учасникам Електронного мосту будуть направлені запрошення на консультативно-тренінгові курси, а також перший номер Бібліотечного вісника як зразок для ознайомлення і прийняття рішення щодо передплати. Тож поспішайте долучитися до новинки!

     На сьогодні активність фахівців не висока — тривають літні відпустки. Експрес-інформація має завданням зорієнтувати наших партнерів, підготуватися до практичних кроків після виходу на роботу. Чекаємо на відгуки і запитання.

Добрих звершень у новому навчальному році!