Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Бібліотечний вісник: у серпні — перший номер

     Сьогодні повернемося до Бібліотечного вісника. Детально про нього йшлося 26 квітня, 10, 13 і 15 травня нинішнього року (див. відповідні пости на сторінці). Нині триває активна робота з підготовки його першого номера.

     Нагадаємо, що вперше для навчальних закладів буде випущено електронний журнал-інновацію з комплексним предметним охопленням шкільної проблематики. Журнал є періодичним виданням, виходитиме з СЕРПНЯ поточного по КВІТЕНЬ наступного року.

     Саме життя змушує керівників шукати нові форми і способи надходження інформації до шкіл, налагодження зовнішньої комунікації на сучасних принципах і технологіях. Успіх нової влади на виборах виразно доводить, що всяка пасивність, гальмування, відсутність перспективного бачення та своєчасної реакції на нові реалії призводить до плачевних результатів.

     Тож поспішаймо, настав час рішуче освоювати нове!

     Пропонуються такі періоди передплати: 3 місяці, 6 місяців, 9 місяців. Вартість на мінімальний період (3 місяці) складає 144 грн., у тому числі ПДВ — 24 грн. Вартість передплати на наступні періоди відповідно збільшується.

     Оформлення передплати здійснюється за замовленням одним із перелічених способів:
     1) заповнити бланк замовлення на сайті за посиланням:
http://libcenter.com/peredplata-vidan/blank-zamovlennia.html
і надіслати редакції (кнопка «ЗАМОВИТИ»);

     2) звернутися до редакції за вказаними нижче телефонами або електронною поштою.

     У відповідь на отримане замовлення редакція надішле рахунок для оплати. У разі потреби, редакція надасть передплатнику необхідні платіжні документи.

     Реквізити для довідок: (044) 528-28-60, (066) 744-07-41; (067) 474-59-55,
електронна пошта — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.