Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Щодо передплати Календаря

     30 червня на нашому сайті було анонсовано випуск нового друкованого видання для бібліотекарів — збірника «Календар державних свят, знаменних і пам’ятних дат». Збірник наповнюють матеріали для відзначення в школі подій, проведення бібліотечних уроків, забезпечення виховної і пізнавальної роботи.
До складу Календаря включено події, які святкуються чи відзначаються щорічно.

     Календар складається з двох частин: книги, де зібрано бібліотечні довідки до кожної знаменної події, та комплекту експозиційних кольорових ілюстрацій. Обсяг книги — приблизно 240 сторінок, обсяг експозиційного комплекту — 25 ілюстрацій.

     Формат видання — А4. Експозиційні ілюстрації призначені для облаштування виставок поза приміщенням бібліотеки, анонсуючи прийдешні події. Тому вони не прошиті в книзі й поставляються в пакеті, який додається до книги.

     Календар вийде в світ у серпні. Розповсюджуватиметься за передплатою. Вартість складає 320 грн., включаючи витрати на поштову пересилку.

     Для замовлення Календаря слід звернутися до редакції за телефонами:
(044) 528-28-75, 528-22-16; (066) 744-07-41; (067) 474-59-55 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

     На електронну адресу замовника буде надіслано рахунок для оплати. У платіжному документі важливо чітко вказати своє прізвище та адресу доставки.

     Розсилка Календаря замовникам розпочнеться з 20 серпня нинішнього року.

______________________________