Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

НОВИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ШКІЛ, ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК

     Ця публікація призначена для директорів шкіл, заступників з виховної роботи, бібліотекарів шкільних і публічних бібліотек, вчителів початкової школи, літератури, образотворчого мистецтва.
     Тиждень тому ми повідомляли своїх друзів про хід підготовки інформаційних засобів до проекту «Нове бібліотечно-інформаційне середовище». Нагадаємо, що головною його метою є створення сучасного бібліотечно-інформаційного середовища в навчальному закладі. Проект виступає однією зі складових комплексу робіт з перетворення шкільної бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр.

     Нашим завданням є створення для шкіл системи оперативного і змістовного інформування учасників освітнього процесу з усього спектру навчальних, виховних та розвивальних інтересів. Для цього, насамперед, слід оновити інформаційне середовище навчальних закладів, наповнити приміщення бібліотек, навчальних класів, коридори, фойє сучасними і актуальними інформаційними засобами.

     Серед них виокремлюємо три групи:
     1. Експозиції (великі банери).
     2. Стелажні альбоми.
     3. Виставкові комплекти.
     Кожна група складається з кількох засобів відповідного змісту та формату. На першому етапі їх буде 14.

     Для послідовного ознайомлення з новинками на сайті http://www.libcenter.com утворено новий розділ «Нове бібліотечно-інформаційне середовище». Він включає три підрозділи, які вміщують інформацію (в тому числі зображувальну) про конкретний засіб.

     Сьогодні виставляємо перший із них: експозицію «УКРАЇНСЬКІ СУЧАСНІ ЛІТЕРАТОРИ — дітям!» (частина 1). Експозиція включає 2 частини. Засіб ознайомлює дітей, вчителів, батьків, бібліотекарів з письменниками і поетами, які працюють для дітей. Їх імена і твори нещодавно включено до навчальної програми «Літературне читання» (2–4 класи).
     Переглянути засіб на сайті можна за прямим посиланням: http://libcenter.com/nove-bib-inf-seredovyshche/ekspozytsii-banery.html

     Розмір однієї частини експозиції (банера) 75 х 107 см. Отже, обидві частини мають довжину 214 см. За потреби частини можуть бути розміщені вертикально (одна під одною) або рознесено в різні місця приміщення.
     Великі банери доцільно експонувати в коридорах (фойє) поблизу класних кімнат початкової школи або безпосередньо в них.

     Поставка інформаційних засобів до школи здійснюється на платній основі. Ціни будуть оприлюднені у другій половині лютого, про що повідомимо додатково.

     Просимо направляти на нашу електронну адресу свої зауваження і пропозиції щодо розширення проекту, удосконалення пропонованих інформаційних засобів. Очікуємо на заявки з придбання новинок.

     Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефони для довідок:
     (044) 528-28-75, (050) 92-92-208, (097) 257-85-37.