Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Максим КУЖДИН, талановитий хлопець з Кривого Рогу, переможець конкурс з журналістики та виборов право навчатись в школі в США. Максим КУЖДИН,
талановитий хлопець з Кривого Рогу,
виграв конкурс з журналістики та виборов право навчатись в школі в США.
«На власні очі. Про американську школу» (витяги)
Сайт http://veskr.com.ua/, 27.08.2017 р.
 

Дещо про американську школу

     <…>
     «Ще одна величезна перевага американської системи освіти — використання технологій. Кожен студент на початку року отримає хромбук (невеликий ноутбук із операційною системою Google Chrome OS замість Microsoft Windows).
     Його неможливо використовувати в інших цілях крім навчання, тому що адміністрація школи слідкує за всіма діями учнів і банально блокує сайти з соцмережами, іграми і т.д. (тут і далі виділення наше — Ред.). Фактично, працюють на ньому лише сервіси Google, і ми взаємодіємо з ними найчастіше — скажімо, практично всі домашні завдання ми виконуємо в Google Classroom, над проектами працюємо, використовуючи хмарні технології Google Drive. Загалом, письмових домашніх завдань особисто у мене в рази менше, ніж електронних.
     Незважаючи на всю кількість новітніх технологій, телефонами у школі користуватися суворо заборонено. Загалом, при собі можна мати будь-який гаджет, але лише у вимкненому вигляді, інакше матимеш величезні проблеми. Бувають моменти, коли вчителі просять попрацювати на уроці з допомогою телефону, проте рідко.»

     <…>
     «Урок Державного устрою, що є вимогою для випуску, щодня починається з перегляду програми CNN 10, де спеціально для студентів за десять хвилин пояснюють усі основні події, що відбулися у світі за минулий день, а потім ми обговорюємо із вчителем політичну ситуацію в країні і світі, можемо задати питання, що цікавлять чи почати дискусію, якщо не згоден з точкою зору викладача. Як на мене, дуже корисний крок для виховання суспільно активного і думаючого покоління.»

______________________________