Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

На початку нового навчального року

     Розпочинається навчальний рік, з чим зустрічаємо?

     Сайт читають переважно шкільні бібліотекарі. Причому ті, хто відвідував наші курси з підвищення кваліфікації і пам’ятає бесіди про майбутнє бібліотеки, освіти. Фахівці ознайомилися з сучасними автоматизованими системами «ШБІЦ-інфо» і «ШБІЦ-облік» ─ наочно переконалися в наявності потужних інструментів для перетворення шкільної бібліотеки в перспективний бібліотечно-інформаційний центр. В останні два роки до них додалися ще дві: автоматизована система рекомендованих курсів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників «АС-курси» та автоматизована система організації внутрішкільної роботи з професійного зростання педагогів «АС-кваліфікація».

     Одразу скажемо, що школа в цілому і бібліотека зокрема, на сьогодні мають усі можливості для вдосконалення освітнього процесу на основі нових інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). До школи заходить діджиталізація, про що ми вели мову вже близько 10 останніх років, а віце-прем’єр-міністр України Михайло Федоров виклав свою візію кілька днів тому.

     У попередньому дописі йшлося про електронну форму і передплату журналу «Професійний розвиток педагогічних працівників». Визначалося, що видання стане необхідним засобом для територіальних Центрів професійного розвитку. Водночас пропонувалося розглянути його передплату школами. У цьому шкільні бібліотекарі мають зайняти активну позицію, інформувати директорів щодо нового видання.

     В Україні війна. Але вже нині складаються плани відбудови поруйнованого на новій основі, в тому числі шкільних бібліотек. Під це будуть виділятися немалі кошти, тож директору і бібліотекарю слід потурбуватися про раціональне і ефективне їх витрачання на придбання потрібного.
     Цим дописом інформуємо освітні заклади, що з вересня 2023 року розпочата передплата електронного журналу на новий навчальний рік 2023-2024. Річна передплата (вересень-травень) коштує 3240 грн. Існує можливість передплатити журнал на 4 місяці поточного року (1440 грн.) та 5 місяців наступного (1800 грн.).
     Зміст і наповнення журналу можна переглянути, звернувшись до пілотного випуску на файлообміннику FEX.NET. Для завантаження на комп’ютер надаємо ключ доступу: https://fex.net/ru/s/snvdbc1

     Передплата журналу, придбання автоматизованих систем здійснюється безпосередньо у видавця. Звертатися електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонами (067) 502-24-60, (050) 699-64-54 (резервний).

     Активна передплатна кампанія визначає наше спільне майбутнє. Не можна втратити те, що напрацьовувалося багато років і має потребу для всіх учасників освітнього процесу.

     З Днем знань, шановні читачі, в добру путь!