Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Про електронну форму і передплату журналу

     З другого кварталу 2023 року світ побачила електронна форма журналу «Професійний розвиток педагогічних працівників». Новинка спростила достав-ку видання до передплатника, значно розширила можливості використання, відкрила доступ до матеріалів широкому колу користувачів.
     Електронна форма започаткувала нові технології роботи з періодикою, які набувають особливого значення для Центрів професійного розвитку педагогічних працівників (ЦПРПП). Відтепер інформування педагогів щодо курсового підвищення кваліфікації, забезпечення індивідуальних траєкторій професійного розвитку, методичного консультування у великій частині покладається на журнал.
     Завданням ЦПРПП стає щомісячна розсилка освітнім закладам ключа доступу до журналу в інтернеті. Опісля адміністратор видання в закладі здійснює розсилку ключа до кінцевих користувачів (педагогів). Так функціонує сучасна інформаційна технологія, за якої надається підтримка ЦПРПП у виконанні функцій, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 року.
     На основі матеріалів журналу консультанти ЦПРПП розгортають свою роботу з головами методичних об’єднань (професійних спільнот) або з методистами. І вже через них «доходять» до кожного педагога. Така схема дозволяє ефективно вибудовувати роботу незалежно від кількості й фахового рівня працівників ЦПРПП, а також його фінансування.
     Витрати на утримання необхідного штату Центру не співмірні з витратами на передплату електронного журналу. Цим вирішується проблема «живучості» ЦПРПП, особливо в невеликих територіальних громадах. Такий підхід до налагодження ефективної роботи Центру особливо важливий для директора ─ як вдале рішення за умов нестачі фінансових ресурсів та відсутності кваліфікованих кадрів для консультативної роботи.

     У випадку пасивної позиції ЦПРПП, звертаємося до директорів освітніх закладів взяти на себе турботу про педагога, допомогти йому в професійному зростанні, забезпечити методичний супровід в освітньому процесі. Для цього достатньо передплатити електронний журнал і розгорнути відповідну роботу безпосередньо у закладі.
     Сучасні інформаційні технології допоможуть і стануть надійною платформою для руху вперед. Інших рішень не існує, не можливо будь-що просувати, спираючись на вчорашні форми і засоби освітньої роботи. Такі висновки продиктовані часом.

     Щодо передплати

     Електронну форму журналу можна передплатити на другу половину року безпосередньо у видавця. Директорам ЦРППП пропонуємо здійснити централізовану передплату – для шкіл і садочків територіальної громади. Джерело фінансування – кошти, які виділяються на забезпечення роботи ЦПРПП. У випадку централізованої передплати, встановлені істотні цінові знижки, що робить її вигідною. Директори шкіл,садочків можуть оформити пряму передплату на заклад.

     Замовлення і довідки спрямовуються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном (067) 502-24-60.