Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Видавничий проєкт
Методична та кваліфікаційна підтримка педагогічних працівників
(проєкт «ПЕДАГОГ»)

УВАГА! ЗМІНИ

     Минув місяць з часу першого оприлюднення інформації про новий проєкт «ОСВІТА-інформ». Час і реалії нашої освіти змусили внести певні корективи до раніше прийнятих рішень. Головна з них: ми переадресували проєкт безпосередньо до шкіл і дитячих садків, а за ними — до кожного педагога.
     Власне саме вчителю й вихователю належить вирішальна роль у досягненні освітніх результатів. А в найближчому майбутньому вона стане ще більшою. Тож будемо працювати з тими педагогами, які намагаються просуватися по шляху професійного вдосконалення, хочуть поділитися власним досвідом, працювати за новими технологіями.
     Зміна адресата зумовила і зміну назви проєкту. Тепер він називається «Методичне та кваліфікаційне забезпечення педагогічних працівників» (проєкт «ПЕДАГОГ»). Певні зміни внесені і до умов участі в проєкті ─ знижено переплатну вартість електронних видань. Це відкриває можливості для передплати такими способами:

  1. закладом освіти (для всього педагогічного колективу);
  2. групою педагогів (групова передплата). Наприклад, кілька педагогів або члени методичних об’єднань (за циклами);
  3. одним педагогом (індивідуальна передплата).

     З огляду на ускладнений механізм витрат з бюджету, внесено мінімальну суму (5000 грн.), на яку оформляється договір передплати для коштів з бюджетних джерел. Натомість спрощено порядок передплати для коштів з позабюджетних джерел.
     Збережено спосіб інформування освітніх закладів щодо проєкту — через територіальні органи управління освітою. Для забезпечення електронної розсилки матеріалів органом управління Комплект документів виставлено на файлообмінник FEXNET. Ключ доступу для завантаження вказано в листі до органу управління.

     На сайті:

  • перейменовано праву панель з «Проєкт «ОСВІТА-інформ» на «Проєкт «ПЕДАГОГ»;
  • два вікна «Звернення» та «Комплект документів…» отримали тексти у новій редакції. Саме в цих вікнах і містяться усі оновлення. Тож рекомендуємо ретельно з ними ознайомитися;
  • попереднє повідомлення від 03.02.2023 р. повністю видалено.

     Завершення. Становище в нашій освіті складне, з плином часу погіршується. Маємо багато проблем, які не вирішити одномоментно, простими кроками. Доведеться довго і важко трудитися. І тут будемо покладатися лише на себе, на тих, хто захоче і зможе «тягнути плуга».
     Саме таких педагогів запрошуємо до співпраці, підкреслимо — на добровільній основі. Зі свого боку, робитимемо все, щоб зацікавити фахівців, заохотити їх до роботи.

______________________________