Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

ЧАС ПЕРЕДПЛАТИ НАСТАВ!

     Згадалась фраза «Время разбрасывать камни, и время собирать камни» (Ветхий завет). До початку 2022 року ми готуємо чимало новинок:

  • для освітніх закладів (шкіл, дитячих садків);
  • органів управління освітою (відділів, управлінь);
  • Центрів професійного розвитку педагогічних працівників;
  • вчителів, вихователів, методистів, консультантів, керівників.

     Розпочався період передплати періодичних видань на наступний рік. Тож будемо розгортати рекламну кампанію з інформування наших читачів про новинки. Одразу зауважимо, що всі інновації представлені в структурі періодичних видань. Навіть автоматизовані системи включені до складу електронних видань. Таке рішення визнано нами ефективним і оптимальним. Періодична передплата знімає більшість проблемних питань як для замовників (користувачів), так і для нас, розробників-видавців.

     Рекламними носіями вибрані:

  • для сфери середньої освіти — сайт «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу», фейсбук-сторінка «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр»;
  • для сфери дошкільної освіти — сайт «Нове дошкілля» (розробляється), фейсбук-сторінка «Нове дошкілля»;
  • адресні електронні листи;
  • пряма поштова розсилка.

      Матеріалу для інформування передплатників надто багато. Тому доведеться надавати його поступово. Ми очікуємо на активний діалог з осаітянами, надаватимемо консультації, відповідати на питання. З початку 2022 року будуть відкриті курси для очного і дистанційного ознайомлення з новинками, в тому числі правилами експлуатації автоматизованих систем.

     Нас усіх очікує важлива і відповідальна робота. Запрошуємо до співпраці!

     Свої звернення направляти за тел. (050) 699-64-54, (067) 474-59-55, електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Відповідальний працівник — Прокопчук Ольга Юріївна.

_________________________________________