Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Сергій КАПІЦЯ, фізик, математик, телеведучий
Сергій КАПІЦЯ,
фізик, математик, телеведучий
Пост «Гіпноз», автор Віктор Бабій,
28 березня 2021 року
Джерело: Фейсбук-сторінка «Щасливе життя»
 

Г І П Н О З

     Суспільство нічого не бачить, тому що його тримають в стані глибокого гіпнозу. Ніколи ще народ не був таким темним, як зараз. Людині не дають шансу зупинитися і осмислити те, що відбувається. Нескінченні серіали, один тупіший іншого, вульгарна естрада, хтиві або агресивні фільми, акуратно впливаючи на підсвідомість, культивують дух егоїзму і насильства. Нормальна людина за короткий проміжок часу перетворюється в безпринципну тварину, що веде абсолютно безглузде життя.

Сергій Капіця

Від редакції:
     Це і наступне висловлювання (О. Сугоняко) зумовлені думкою про те, що НЕ ВИРІШИВШИ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ (політичні проблеми), МИ НЕ ВИРІШИМО Й ОСВІТНІ ПРОБЛЕМИ. Будь-які реформи нічого не вартують, не будуть здійснені, перетворяться на імітацію, якщо виборці помилилися, голосуючи «НЕ ЗА ТОГО» Президента чи партію до Верховної Ради.
      Виходить, що в усіх наших бідах винні самі виборці. І немає ніякого значення прізвище міністра освіти, як і те, що робить МОН. Результат наступних 5 років наперед відомий і прогнозований.

     Ось чому нам доводиться в освітянських справах зачіпати політичні питання. Без цього — нікуди! Усі мають усвідомити спільну відповідальність за свій вибір. Тому, що він прямо впливає на життя всіх, в тому числі дітей і внуків.

     Сумний висновок, але вкрай необхідний для майбутнього країни.

______________________________