Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

Готуймося до нового навчального року

     У червні Одеською академією неперервної освіти було проведено дві відеоконференції «Інноваційні підходи до діяльності шкільної бібліотеки» та «Шкільна бібліотека як резерв особистісного зростання педагога». Модераторами і доповідачами виступали наші працівники Маслова А.Ю. та Герасименко І.М. Слухачами першого зібрання були шкільні бібліотекарі, другого — педагоги, методисти, бібліотекарі, директори шкіл. Всього дистанційна форма інформування охопила близько 200 осіб.

     Названі заходи є першими кроками в дистанційному інформування бібліотекарів, директорів шкіл щодо нагальних завдань з перетворення бібліотек у сучасні бібліотечно-інформаційні центри. Крім цього, на відеоконференції покладаємо завдання налагодження нової системи професійної перепідготовки бібліотекарів на заміну давно застарілої.

     Надалі маємо намір активно спіпрацювати з обласними ІППО (академіями неперервної освіти). Успішний досвід роботи з Одеською академією свідчить про ефективність дистанційної трибуни, корисність нових засобів для усіх учасників навчального процесу.

     Очікуємо на зустрічний рух з боку бібліотекарів. Лише двосторонніми зусиллями зможемо досягнути практичних результатів, вийти на шлях перетворень в шкільній бібліотеці, побудувати інноваційну систему інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу.

     Тож готуймося до нового вже зараз, до 1 вересня маємо чітко знати і розуміти свої дії в новому навчальному році!

____________________