Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

 

Щойно закінчилася підготовка до випуску в світ журналу «ШБІЦ. Нові надходження» № 2/2014. Ми приготували передплатникам та учасникам дослідного випробування системи «ШБІЦ-інфо» неочікуваний і приємний сюрприз. Починаючи з поточного номера, журнал комплектується новим додатком — експозиційним комплектом «Бібліотечний вісник». Його цільовим призначенням є широке і активне наочне ознайомлення всіх учасників шкільного
процесу, методистів, викладачів, слухачів та студентів зі
змістом нових документів. Передбачається, що отримувачі журналу (передплатники, учасники випробування) мають розвісити комплектні аркуші у вигляді стінної газети в місці загального доступу.
 
Пропонована форма подачі інформації в шкільній сфері застосована вперше. Вона вдало поєднує вже звичні паперові носії з сучасними електронними носіями, доносить новинки про нові надходження безпосередньо до кожного читача. Інноваційна технологія гармонійно збалансовує сприйняття інформації як шанувальниками друкованих засобів вираження, так і прибічниками її комп’ютерного подання. Таким чином, створений свого роду «міст» для поступового набуття навичок роботи з великими інформаційними базами даних галузевого призначення, однією з яких є система «ШБІЦ-інфо».
 
«Бібліотечний вісник» покладає на отримувачів журналу лише одну функцію — експонування на виставковому стенді.. Після ознайомлення читачі можуть самостійно шукати потрібні документи на компакт-диску, звернувшись до бібліотеки чи іншого місця зберігання журналу.
 
Випуск «Бібліотечного вісника» супроводжується інформаційними та інструктивними документами. Два із них: Звернення керівника проекту та Правила користування — публікуються на перших сторінках комплекту. А документ «Про експозиційний комплект «Бібліотечний вісник» вміщено на сторінках журналу. Він регламентує дії бібліотекаря з експонування комплекту.
 
Керівник проекту Ю.М. Зражевський