Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НОРМАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
01042 Київ-42, вул. Іоанна Павла II, буд. 4/6, корп. «А»
Телефон /факс (044) 528-22-16, 528-28-75, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
02.11.2017 р. № 5/38
 
Щодо передплати періодики на 2018 рік
 
 
Обласні універсальні бібліотеки
Обласні бібліотеки для юнацтва

     Пропонуємо до розгляду періодичні видання (друковано-електронні журнали), які спеціально підготовлені для використання в бібліотечних закладах і позначають нові підходи у їх діяльності. Головною особливістю інноваційних видань є змістове наповнення, а також застосування нових форм обслуговування читачів.

     Для забезпечення читачів актами законодавства рекомендуємо видання «Законодавство в бібліотеці». По суті, це комп’ютерна довідково-пошукова система, яка включає близько 220 тисяч чинних документів, починаючи з 1991 року. Вирішальними її перевагами є автономність (можливість роботи без використання мережі Інтернет), а також використання комп’ютера з досить скромними технічними характеристиками. Часто вказані переваги забезпечують безперебійну і надійну роботу читачів з масивом законодавства за самих несприятливих умов.
     Система поставляється на компакт-диску, який входить до складу журналу. Друкована його частина містить аналітичний покажчик, а також таблиці опублікування актів у друкованих офіційних джерелах.
     Періодичність випуску — місячна. Передплатний індекс за Каталогом видань України — 68166.

     Журнал «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Повне видання» набув функції централізованого засобу всебічного інформування педагогів, учнів, батьків з питань шкільництва. Тематично охоплюються навчальний, виховний і розвивальний процеси, висвітлюються проблеми реформування освітянської галузі. Журнал дозволяє по новому здійснювати бібліотечно-інформаційне обслуговування учасників навчально-виховного процесу. Щомісячно накопичується електронна інформаційна база навчальних і методичних матеріалів.
     Журнал став сучасним і зручним засобом для встановлення комунікації зі школою, залучення нових відвідувачів бібліотеки.
     Періодичність випуску — місячна. Передплатний індекс за Каталогом видань України 49563.
Нові видання з 2018 року

     У наступному році світ побачать періодичні видання: «Наставництво в дитячому читанні. Бібліотека» та «Книжковий бюлетень».
     Перше із них є друковано- електронним журналом і складається з двох частин. Електронна частина надходить передплатникам на компакт-диску у формі комп’ютерної бази даних, друкована — супроводжує електронну, публікуючи експлуатаційні документи.
     За змістом видання вміщує різнобічну інформацію про книги для дитячого, підліткового і юнацького віку. До них віднесені літературні твори, які вивчаються в кожному класі за навчальними програмами, а також рекомендовані для додаткового читання. Сюди ж додається інформація про літературу, що рекомендується для дозвіллєвого (позакласного) читання.

     Інноваційне видання складає основу для виконання бібліотекарем функції наставництва у дитячому читанні, а також може використовуватися безпосередньо читачем для власної оцінки і пошуку серед величезного книжкового масиву дитячої літератури.
     Новий журнал призначений для шкільних і публічних бібліотек. Періодичність випуску — квартальна. Передплата здійснюється в редакції за замовленням.

     Журнал «Книжковий бюлетень» орієнтований на публічні бібліотеки і має розширене завдання: інформувати працівників та читачів про випуск в Україні нових творів дитячої і дорослої літератури. На цій основі — створити в кожній бібліотеці візуалізовані засоби постійного інформування читачів про повноту і динаміку літературного творчого процесу. Журнал стане першим кроком до укладання Каталогу книг України.
     Передплатникам будуть запропоновані літературні картки-характеристики творів, їх презентації, довідки щодо автора, відгуки, інші матеріали, які складуть перше уявлення читача про твір і спонукатимуть його до ознайомлення з повним текстом. Важливими елементами стане можливість для бібліотекаря до експонування презенттацій у широкому доступі відвідувачів, а також утворення спеціальних тематичних альбомів для довготривалого зберігання і постійного поповнення новими надходженнями. Журнал базується на сучасних формах і технологіях бібліотечного обслуговування.
     Періодичність випуску — квартальна. Передплата здійснюється в редакції за замовленням.

     Просимо розглянути наші пропозиції та проінформувати бібліотеки місцевого рівня для прийняти рішення щодо передплати.

     За довідками звертатися за телефонами чи електронною поштою:
     (044) 528-28-75, 528-22-16, (050) 92-92-208, (097) 257-85-37;
     E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Відповідальний працівник — Маслова Анастасія Юріївна

 

В.о. директора УкрІНІ                                    Ю.М. Зражевський