Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

    Передплата періодичних видань

     Передплата друкованих видань проекту «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» здійснюється за Каталогом видань України Укрпошти або через розповсюджувачів, або в редакції.
     Видання виходять у світ у формі періодичних журналів. До їх складу включено електронну частину, яка надходить передплатникам на компакт-дисках. Електронна інформація міститься в базах даних, кожна - зі своїм довідково-пошуковим апаратом. Перелік видань наводиться нижче.

 • «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр». Повне видання.
  Передплатний індекс 49563. Включає поточну електронну інформацію в базі даних «ШБІЦ-повне видання»;
 • «ШБІЦ. Бібліотечна робота»
  Передплатний індекс 89235. Включає поточну електронну інформацію в базі даних «ШБІЦ-бібліотечна робота»;
 • Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» у складі:
  • Інформаційний фонд Передплатний індекс 89236.
   Включає інформаційний фонд автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «ШБІЦ-інфо».
  • Нові надходження Передплатний індекс 68167.
   Включає поточну (щомісячну) інформацію для доповнення Інформаційного фонду.
 • Особиста бібліотека вчителя. Початкова школа
  Передплатний індекс 60056. Включає електронну інформацію для забезпечення готовності вчителя до початку нового навчального року. До її складу входять: навчальні, методичні та нормативні матеріали, подається нове і зміни в освітньому процесі за минулий рік.
 • Наставництво в дитячому читанні. Бібліотека
  Передплатний індекс 60057. Включає електронну інформацію з проблем дитячого читання. Забезпечує учнів, вчителів, батьків текстами літературних творів для програмного, додаткового і дозвіллєвого читання. Подаються рекомендаційні списки літератури, читацькі альбоми, оглядові статті.
 • «Освіта в Україні. Нормативно-правове регулювання»
  Передплатний індекс 40303. Включає електронні тексти нормативно-правових актів в галузі освіти, які систематизовані за підгалузями: вища, середня, дошкільна, позашкільна, професійно-технічна освіта.

    Порядок і особливості передплати

     1. Пошук потрібної позиції (передплатного індекса) в Каталозі видань України ведеться за покажчиком індексів видань, який розміщується наприкінці. Результатом пошуку є номер сторінки, на якій міститься інформація про потрібне видання.

     2. У передплаті шкільної електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо» існують такі особливості.

 • передплатник (майбутній користувач) має визначитися, з якого кварталу бажає впроваджувати електронну бібліотеку. Саме на цей квартал і передплачує журнал «Інформаційний фонд» (індекс 89236). Зауважуємо, що передплачується лише один випуск;
 • передплата журналу «Нові надходження» здійснюється на будь-який період, починаючи з першого місяця вибраного кварталу.

     3. Редакція може реалізовувати окремі номери (випуски) видань за запитом у випадку їх наявності.

     4. Вартість передплати вказується в Каталозі та прайс-листі, виставленому на сайті.

    Реалізація редакцією додаткових матеріалів

     Випуск періодичних журналів супроводжується підготовкою друкованих матеріалів, які можуть тривалий час експонуватися у навчальному закладі й мають самостійне навчальне навантаження. Такі матеріали ми називаємо «додатковими».
     У своїй більшості − це матеріали, які відносяться до проекту «ЧИТАННЯ», а саме: спискові та читацькі альбоми.
     Окремим документом є Покажчик навчально-методичних матеріалів електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо». Останній є свєрідним каталогом усіх навчальних і методичних документів, які містяться в Інформаційному фонді бібліотеки «ШБІЦ-інфо». Цей документ є досить зручним інструментом для ознайомлення з вмістом електронної бібліотеки і першим кроком до впровадження у школі нової технології бібліотечно-інформаційного обслуговування АВІЗО.

     Вартість додаткових матеріалів вказується в окремому документі «Розцінки на додаткові друковані матеріали…», що виставлений на сайті.

    Довідки

     З питань передплати журналів та придбання додаткових матеріалів звертатися:
          тел. (044) 528-22-16, 528-28-75; Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
          Відповідальна особа: Луценко Галина Михайлівна