Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

     З осені 2019 року змінюються підходи до промоції, придбання, передплати готових інформаційних продуктів (далі — ІП), які складають зміст проєкту «Інформаційне забезпечення закладу загальної середньої освіти». Усі продукти отримали строге структурування відповідно до свого змісту. Утворено 6 розділів проєкту, за якими систематизовано ІП. Кожний розділ має свій прайс-лист, де можна дізнатися склад ІП, коротку характеристику та вартісні показники.

     На відміну від минулих років де головна увага приділялася ПЕРЕДПЛАТІ періодичних видань, цьогорічні акценти у просуванні ІП до користувачів робляться на їх ПРОДАЖ (поставку). На вістрі цього підходу знаходиться кабінетна поставка «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр».

     На сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що українські шкільні бібліотеки нарешті отримали унікальний комплекс засобів і технологій для свого реформування, рішучого прориву до набуття принципово нового змісту роботи у майбутньому. Нині справа — за впровадженням зробленого у практику роботи кожної шкільної бібліотеки, за її перетворенням у повноцінний бібліотечно-інформаційний центр (ШБІЦ).

     Буде і надалі продовжуватися реалізація окремих частин кабінетної поставки: АБІС «ШБІЦ-інфо», «ШБІЦ-облік», «Нове бібліотечно-інформаційне середовище» тощо. Вартісні показники наведені в прайс-листах розділів 1 і 2.

     Виокремлюються автоматизовані бази даних індивідуального користування (розділ 3). Серед них: АБД «Особиста бібліотека вчителя» та АБД «Наставництво в дитячому читанні». Обидві системи — своєрідний витяг з АБІС «ШБІЦ-інфо». Перша включає навчально-методичні матеріали (Всеукраїнська база даних «МЕТОДИКА»), друга — читацькі матеріали з проєкту «ЧИТАННЯ».

     З’явилися нові періодичні електронні видання (розділ 4), серед яких найважливіший для бібліотекаря — «Бібліотечний вісник». Він запроваджує в школі технологію АВІЗО (активного випереджувального інформаційного забезпечення і обслуговування).За наявності цього журналу бібліотекою можуть вирішуватися абсолютно нові функції і завдання.

     Друковані періодичні видання (розділ 5) не змінюють свого змісту. Передплата на них здійснюється як через ДП «Преса» за Каталогом видань України, так і в редакції. Передплатні індекси за Каталогом вказані в характеристиках видань.

     Розділ 6 містить перелік книжкових видань, які підготовлені на допомогу бібліотекарю, вчителю, керівнику дошкільного навчального закладу.


Довідки

     З питань придбання чи передплати інформаційних продуктів звертатися:
     тел. (044) 528-28-60, (066) 744-07-41; (067) 474-59-55. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Відповідальний працівник Герасименко Ірина Миколаївна
 
     (044) 528-28-75, (050) 92-92-208; (097) 257-85-37. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Відповідальний працівник Маслова Анастасія Юріївна
 
______________________________