Передплата видань — ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

    Передплата періодичних видань

     Передплата друкованих видань проекту «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» здійснюється за Каталогом видань України Укрпошти або через розповсюджувачів, або в редакції.
     Видання виходять у світ у формі періодичних журналів. До їх складу включено електронну частину, яка надходить передплатникам на компакт-дисках. Електронна інформація міститься в базах даних, кожна - зі своїм довідково-пошуковим апаратом. Перелік видань наводиться нижче.

 • «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр». Повне видання.
  Передплатний індекс 49563. Включає поточну електронну інформацію в базі даних «ШБІЦ-повне видання»;
 • «ШБІЦ. Бібліотечна робота»
  Передплатний індекс 89235. Включає поточну електронну інформацію в базі даних «ШБІЦ-бібліотечна робота»;
 • Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» у складі:
  • Інформаційний фонд Передплатний індекс 89236.
   Включає інформаційний фонд автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «ШБІЦ-інфо».
  • Нові надходження Передплатний індекс 68167.
   Включає поточну (щомісячну) інформацію для доповнення Інформаційного фонду.
 • Особиста бібліотека вчителя. Початкова школа
  Передплатний індекс 60056. Включає електронну інформацію для забезпечення готовності вчителя до початку нового навчального року. До її складу входять: навчальні, методичні та нормативні матеріали, подається нове і зміни в освітньому процесі за минулий рік.
 • Наставництво в дитячому читанні. Бібліотека
  Передплатний індекс 60057. Включає електронну інформацію з проблем дитячого читання. Забезпечує учнів, вчителів, батьків текстами літературних творів для програмного, додаткового і дозвіллєвого читання. Подаються рекомендаційні списки літератури, читацькі альбоми, оглядові статті.
 • «Освіта в Україні. Нормативно-правове регулювання»
  Передплатний індекс 40303. Включає електронні тексти нормативно-правових актів в галузі освіти, які систематизовані за підгалузями: вища, середня, дошкільна, позашкільна, професійно-технічна освіта.

    Порядок і особливості передплати

     1. Пошук потрібної позиції (передплатного індекса) в Каталозі видань України ведеться за покажчиком індексів видань, який розміщується наприкінці. Результатом пошуку є номер сторінки, на якій міститься інформація про потрібне видання.

     2. У передплаті шкільної електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо» існують такі особливості.

 • передплатник (майбутній користувач) має визначитися, з якого кварталу бажає впроваджувати електронну бібліотеку. Саме на цей квартал і передплачує журнал «Інформаційний фонд» (індекс 89236). Зауважуємо, що передплачується лише один випуск;
 • передплата журналу «Нові надходження» здійснюється на будь-який період, починаючи з першого місяця вибраного кварталу.

     3. Редакція може реалізовувати окремі номери (випуски) видань за запитом у випадку їх наявності.

     4. Вартість передплати вказується в Каталозі та прайс-листі, виставленому на сайті.

    Реалізація редакцією додаткових матеріалів

     Випуск періодичних журналів супроводжується підготовкою друкованих матеріалів, які можуть тривалий час експонуватися у навчальному закладі й мають самостійне навчальне навантаження. Такі матеріали ми називаємо «додатковими».
     У своїй більшості − це матеріали, які відносяться до проекту «ЧИТАННЯ», а саме: спискові та читацькі альбоми.
     Окремим документом є Покажчик навчально-методичних матеріалів електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо». Останній є свєрідним каталогом усіх навчальних і методичних документів, які містяться в Інформаційному фонді бібліотеки «ШБІЦ-інфо». Цей документ є досить зручним інструментом для ознайомлення з вмістом електронної бібліотеки і першим кроком до впровадження у школі нової технології бібліотечно-інформаційного обслуговування АВІЗО.

     Вартість додаткових матеріалів вказується в окремому документі «Розцінки на додаткові друковані матеріали…», що виставлений на сайті.

    Довідки

     З питань передплати журналів та придбання додаткових матеріалів звертатися:
          тел. (044) 528-22-16, 528-28-75; Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
          Відповідальна особа: Луценко Галина Михайлівна