Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв

ЕЛЕКТРОННИЙ МІСТ

Розробники проекту вважають важливим встановлення прямих ділових контактів з районними методистами з бібліотечних фондів, шкільними бібліотекарями, які виявлять бажання до співпраці. Ми маємо можливість оперативно доводити до відома фахівців окремі актуальні інформаційні матеріали, документи інструктивного характеру для організації нових форм бібліотечної роботи, а також надавати консультації. Узагальнено все, що пересилається абонентам називатимемо інформаційними посилками.

Інформаційні посилки адресуються конкретній групі фахівців і надсилаються електронною поштою безкоштовно. Одночасно вони рзміщуються на сайті у підрозділі «Інформаційні посилки». Кожна посилка ідентифікується порядковим номером і датою першої відправки абонентам. Описана технологія отримала назву «Електронний міст».

Пропонуємо відповідним фахівцям скористатися послугами Електронного мосту і приєнатися до числа наших постійних абонентів Для цього просимо повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові, область і населений пункт, електронну адресу (E-mail), контактний телефон.

Для уникнення проблем зі СПАМом повідомляємо, що наші матеріали надходять із позначенням теми «ШБІЦ. Інформаційні матеріали». Просимо повідомлення з такою темою не видаляти як СПАМ.

Згоду на приєднання до Електронного мосту із зазначенням відповідних реквізитів (див. вище) просимо надсилати факсом чи електронною поштою.

Український інститут нормативної інформації
тел./факс: 528-25-07, 528-28-75, 528-22-16
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Відповідальний працівники - Зражевський В’ячеслав Юрійович
Маслова Анастасія Юріївна