Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

УЧИТЕЛЬСЬКИЙ КОДЕКС —
інформаційна готовність вчителя до початку навчального року

 
До відома вчителів початкової та основної школи,
методистів РМК (ММК)

     З вересня 2017 року — у портфелі педагога нові унікальні видання: УЧИТЕЛЬСЬКІ КОДЕКСИ для початкової та основної школи. Забезпечують організацію і планування навчального процесу.
     Мета: забезпечити повну інформаційну готовність вчителя і методиста до початку навчального року. Додатково, — надати допомогу в складанні робочих навчальних та календарно-тематичних планів.
     У кодексах зібрано та упорядковано нормативно-правові, інструктивно-методичні документи, якими керується вчитель у своїй професійній діяльності. Акценти зроблено на забезпечення оновленими навчальними програмами без пошуку в Інтернеті, а також зразками календарно-тематичних планів з кожного предмета. Кодекс має дві частини: друковану (журнальну) і електронну (компакт-диск). В останній подаються документи великого обсягу.
     У липні випущено кодекс для початкової школи, у серпні — для основної школи. Видання підготовлені Українським інститутом нормативної інформації.

     Учительський кодекс — це перший крок до академічної свободи вчителя! Рекомендується для шкіл відповідного ступеня (колективне користування), а також для індивідуального користування вчителям, методистам, а також креативним фахівцям у ході реформування нової української школи.

     Детальніша інформація та умови придбання — за адресою: детальна інформація та умови придбання

______________________________