Cайт Українського інституту нормативної інформації
Разрыв
Відвідувачам сайту
28.04.2022
Зміни на сайті
 
     Прийнято рішення трансформувати наш сайт виключно для потреб шкільних бібліотекарів. На ньому міститиметься лише інформація з реформування бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр (ШБІІЦ).
     Все більше фахівців розуміють необхідність сучасних перетворень бібліотеки. Наш проект «ШБІЦ» на сьогодні являється єдиним реальним інструментом для цієї мети. Навчальним закладам пропонується кабінетна поставка ШБІЦ.
     Сайт буде структуровано за трьома напрямами: Реклама; Продаж; Навчальні курси.
     Матеріали, які не стосуються бібліотечних потреб, будуть перенесено на інший сайт з назвою «Територіальна мережа підтримки професійного розвитку педагогічних працівників (мережа «ПЕДАГОГ»). Його читачами стануть організатори методичної роботи в школі, вчителі, школярі, консультанти, методисти. Головними об’єктами уваги і поставки до шкіл стануть електронні методичні кабінети «ШКОЛА» та «ДИТЯЧИЙ САДОК». Слідкуйте за повідомленнями.
 
Директорам, консультантам Центрів професійного розвитку педаг.працівників 25.04.2022
Заступникам директорів шкіл з навчальної роботи
Головам шкільних методичних об’єднань
Шкільним методистам
25.04.2022
Продовжуємо працювати…
 
     Війна перервала нашу роботу, зупинила активний творчий процес. У першому кварталі нинішнього року мали завершити розробку крупного проєкта «Територіальна мережа підтримки професійного розвитку педагогічних працівників».
     У ці дні приступаємо до роботи, будемо надолужувати згаяне. До випуску в світ підготовлений новий журнал-інновація «Професійний розвиток педагогічних працівників» (школа). Призначений для методичного забезпечення шкіл, спрямовується всім вчителям за принципом «кожному — своє!». Привертаємо особливу увагу до журналу заступників директорів шкіл, як організаторів методичної роботи в навчальному закладі. Для голів шкільних методичних об’єднань він стане головним робочим інструментом у творчій роботі серед колег.
     Для широкого ознайомлення педагогів з новим виданням, просування його до кожної школи важливою є його передплата територіальним Центром професійного розвитку педагогічних працівників. Саме профільні консультанти стануть активними промоутерами інновації, будуватимуть свою роботу на принципово новій інформаційній платформі.
     Таке спрямування є особливо важливим для недавно створених сільських Центрів, які сьогодні ледве «виживають». А міським Центрам інновація стане робочим інструментом, щоб нарешті віднайти способи для «розлучення» зі старими схемами роботи вже зниклих методичних кабінетів.
     Нові часи потребують нових рішень! Розмова про них буде вестися на курсах підвищення кваліфікації, які незабаром будуть організовані в нашій «ІНФО-ШКОЛІ». Це буде предметна розмова на основі конкретних рішень та інформаційних продуктів.
     Пропонуємо попередньо ознайомитися зі змістом першого номера журналу.
 
Відвідувачам сайту
31.03.2022
 
     У ці лихі дні думки постійно звертаються до ОСВІТИ, .як до головного чинника в підготовці дітей до майбутнього, в тому числі до нелегких випробувань. Будемо плекати надію, що наша освіта нарешті стане на твердий грунт розвитку і прогресу.
 
Відділи освіти, Центри професійного розвитку,
школи, дитячі садочки
20.02.2022
У лютому вийдуть друком нові періодичні журнали «Професійний розвиток педагогічних працівників» (для школи і дитячого садка). Пропонуємо до вашої уваги звернення «До читачів!» керівника проєкту Ю. Зражевського.

Далі читати тут.
 
Читачам сайту
10.01.2022

2022 — рік реклами, промоції і впровадження

     На початку нового року окреслюємо свої головні завдання. Такими стали: реклама, промоція і впровадження в органах управління освітою та навчальних закладах нових інформаційних продуктів. До них належать цілісні автоматизовані комплекси, окремі автоматизовані системи, забезпечувальні друковані журнали, бази даних індивідуального (особистого) користування.
     Нині розробляються шляхи, засоби й інструменти для виконання визначених завдань. Все це буде відображатися на сайті, структуру і зміст якого буде змінено. Важливим засобом для промоції стануть курси підвищення кваліфікації для керівників місцевих органів управління освітою, Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, консультантів, керівників методоб’єднань, вчителів.
     Розвиватиметься активний діалог з фахівцями на місцях, у тому числі будуть проводитися вебінари. Пропонуємо стежити за подальшими повідомленнями на сайті.
 
Директорам шкіл, їх заступникам, вчителям
14.12.2021

Перший — пішов!

     Отримали перше замовлення на електронний методичний кабінет «ШКОЛА». Інтенсивно готуємо автоматизовані системи до передачі. Досить багато проблем, адже всюди — нове. Насамперед слід самим добре оволодіти інноваціями, налагодити технології взаємодії із замовниками, підготуватися до відповідального етапу — відкриття курсів підвищення кваліфікації для педагогів.

Далі читати тут.
 
Відвідувачам сайту
10.11.2021

Сьогоднішнє бачення і найближчі плани

     Останні спостереження за роботою шкільних бібліотек підтверджують тезу про те, що їм слід перетворюватися в інформаційні центри. Аргументів більш ніж досить — про це говорилося неодноразово. Що стримує цей процес? Відповідь може бути така:

Далі читати тут.
 
Відвідувачам сайту
16.10.2021

РЕДАКЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

     Ми вже повідомляли про те, що до початку 2022 року готуємо чимало новинок. Вони призначаються:
  • школам;
  • дитячим садкам;
  • місцевим органам управління освітою (відділам, управлінням);
  • Центрам професійного розвитку педагогічних працівників;
  • персонально вчителям, вихователям, методистам, консультантам, керівникам закладів.
     Цим повідомленням доносимо до читачів інформацію про конкретні видання та їх характеристики для ПЕРЕДПЛАТИ періодичних видань на наступний рік. Інформацію викладено у листі Українського інституту нормативної інформації (видавця і розробника) до місцевих органів управління освітою. Мета документа — проінформувати навчальні заклади, установи про номенклатуру і зміст інноваційних новинок. До листа додається Таблиця періодичних видань, за якою слід вести передплату.
     Просимо читачів довести це повідомлення до відома своїх керівників для прийняття рішення.
 
Відвідувачам сайту
13.10.2021

Роз’яснення

     Розпочалася передплатна кампанія періодичних видань на наступний рік. У цьому зв’язку до нас звертаються наші передплатники журналів «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр»» (повне видання) — індекс 49563; «ШБІЦ. Бібліотечна робота» — індекс 89235; «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» (нові надходження) — індекс 68167.
     Ми вже писали про те, що названі журнали не заявлені в Каталог для передплати на 2022 рік. Маємо пояснити, що такі рішення прийнято у зв’язку з тим, що бібліотекарі (головні зацікавлені фахівці) не проявляють активності у передплаті журналів. Цьому є кілька причин. Але витрати на випуск у світ видань не покриваються фінансовими доходами від передплати.
Далі дивитися тут.
 
Відвідувачам сайту
07.10.2021

ЧАС ПЕРЕДПЛАТИ НАСТАВ!

     Згадалась фраза «Время разбрасывать камни, и время собирать камни» (Ветхий завет). До початку 2022 року ми готуємо чимало новинок:
  • для освітніх закладів (шкіл, дитячих садків);
  • органів управління освітою (відділів, управлінь);
  • Центрів професійного розвитку педагогічних працівників;
  • вчителів, вихователів, методистів, консультантів, керівників.
Далі дивитися тут.